NOWOCZESNY SPRZĘT KOMPUTEROWY
W ZASIĘGU RĘKI!

Potrzebujesz nowego sprzętu komputerowego, ale nie jesteś przekonany jakie produkty chcesz kupić? Zajrzyj do siedziby naszej firmy przy ulicy Ruchliwa 22 w Warszawie, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści w branży IT! Nasi pracownicy są gotowi pomóc Ci wybrać odpowiedni sprzęt do Twoich oczekiwań. W sklepie Siligan.pl posiadamy pełne półki sprzętu komputerowego, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć, co możemy dla Ciebie przygotować za kwotę, którą sam wyznaczysz!

Naszą największą siłą są lata doświadczenia i ogromna wiedza w dziedzinie komputerów, która pomaga nam dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb. Potrzebujesz komputer do pracy, stawiasz na najnowsze gry komputerowe, nie masz dużych funduszy a mimo to chcesz sobie sprawić prezent w postaci nowej maszyny? Nie ma problemu! Nasi specjaliści są właśnie po to, aby dobrać dla ciebie odpowiedni sprzęt.

PROFESJONALNY SERWIS KOMPUTEROWY

Sklep Siligan.pl to nie tylko udane zakupy. Jeśli uważasz, że Twój obecny komputer wymaga jedynie rozbudowy i zmiany podzespołów, zgłoś się do nas. Prowadzimy serwis laptopów i komputerów, a nasi pracownicy doradzą Ci, co mógłbyś zmienić, aby Twój komputer działał szybciej i efektywniej. Naprawiamy zarówno sprzęt jak oprogramowanie lub inne niezidentyfikowane problemy. Zamontujemy nowe podzespoły, zainstalujemy lub odinstalujemy programy - nawet system operacyjny. Działamy wyłącznie na oryginalnym oprogramowaniu, które zapewni Ci najwyższą jakość.

Serwis komputerowy w Warszawie pod marką Siligan rozwiąże Twoje problemy z komputerem, tabletem, drukarką i innymi sprzętami. Usługi naprawy sprzętu komputerowego wykonujemy od ręki - na miejscu, chyba, że naprawa wymaga dłuższej pracy naszych profesjonalistów. Jeśli potrzebujesz pomocy w naprawie swojego komputera lub laptopa, jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00.

BEZPIECZNE I SZYBKIE ZAKUPY
W SKLEPIE SILIGAN.PL

Kiedyś posiadanie komputera wyróżniało i budziło zaciekawienie; dziś bardziej niezwykła jest jego nieznajomość. Czas pokazał, że to, co było naszą pasją i zawodem, stało się produktem pierwszej potrzeby, a sam rynek informatyczny rozrósł się ponad wszelkie oczekiwania. Obserwując ten rozwój od samego początku, skuteczniej pomagamy naszym klientom w odnalezieniu tego, czego poszukują. Tak rozumiemy nasze zadanie. Naszą pasją do sprzętu komputerowego chcemy podzielić się też z Tobą.

W naszym sklepie internetowym Siligan.pl oferujemy produkty najlepszych marek dostępnych na rynku. Każdy towar posiada gwarancję! Składasz zamówienie, a my dostarczamy Ci sprzęt gotowy do pracy. Zakupy w Siligan.pl możesz robić siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Dzięki szybkim i łatwym płatnością, a także rzetelnej firmie kurierskiej, możemy zagwarantować Ci ekspresową i bezpieczną realizację zamówienia. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi specjaliści doradzą Ci, jaki sprzęt będzie odpowiedni dla Ciebie!

OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM

Wraz z rozwojem firmy, rozrasta się także sieć komputerowa. Tym samym zwiększa się także ilość problemów związanych z jej obsługą. Należy pamiętać o aktualizacjach software’u, regularnej konserwacji sprzętu, rozwiązywaniu bieżących problemów i szeregu innych spraw. W takich wypadkach zbawienna okazuje się pomoc specjalisty. Są dwie możliwości zaradzenia wyżej opisanemu problemowi. Możesz zatrudnić nowego pracownika lub zdecydować się na firmę zewnętrzną.

Wybierając kompleksową obsługę informatyczną w firmie Siligan możesz znacznie obniżyć wydatki związane z nowymi pracownikami i otrzymać łatwy dostęp do najnowszych technologii informatycznych. Obsługa informatyczna realizowana jest przez administratorów Siligan zarówno w siedzibie klienta, jak i zdalnie - przez bezpieczne sieci VPN oraz telefonicznie. Oprócz usług IT Siligan zapewnia również bezpośrednie dostawy sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz wszelkich materiałów eksploatacyjnych. Rzetelnie doradzamy oraz każdorazowo przygotowujemy aktualne, indywidualne oferty dla naszych Klientów.

USŁUGI DOPASOWANE DO TWOJEJ FIRMY

DO KAŻDEGO KLIENTA PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE, DLATEGO NA NASZEJ STRONIE NIE MA CENNIKA.
ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE, PODCZAS KTÓREGO PRZEDSTAWIMY OFERTĘ, DOPRECYZUJEMY FAKTYCZNE POTRZEBY FIRMY, OKREŚLIMY CZASY REAKCJI ORAZ WARUNKI WSPÓŁPRACY.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do kontaktu telefonicznej lub e-mailowego. Nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji, chętnie doradzą w doborze sprzętu oraz pomogą w sprawach technicznych. Możesz odwiedzić nas również w sklepie komputerowym w Warszawie przy ulicy Ruchliwej 22.

SILIGAN sp. z o.o.

ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa

REGON: 366462688, NIP: 5272795559

Sklep i Serwis są czynne w godzinach:

pn. - pt. 9:00 - 17:00

Sklep: 8057193277

Serwis komputerowy: 22 212 89 01

Adres e-mail: sklep@siligan.pl

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa, REGON: 366462688, NIP: 5272795559.

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SILIGAN sp. z o.o. ul. Ruchliwa 22, 02-182 Warszawa, REGON: 366462688, NIP: 5272795559.

TOP